REKLAMA


Konrad Dziennik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Konrad Dziennik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  1 miejsce 29,76 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 59,45 % poparcia

Ma 42 lata, żonaty, ojciec trójki dzieci: Piotra (10 lat), Zuzanny (8 lat) i Mikołaja (3 lata).
Ukończył Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Socjologia o specjalizacji socjologia rodziny oraz Politechnikę Poznańską studia podyplomowe Systemy Baz Danych.
Od 20 lat związany jest z mediami i branżą internetową. Był prezenterem i dziennikarzem kilku popularnych stacji radiowych. Przez wiele lat pracował na stanowisku Dyrektora Działu Business Development w portalu Interia.pl w Krakowie. Był odpowiedzialny za kluczowe i strategiczne projekty prowadzone z sukcesami przez portal.

Od blisko dwóch lat prowadzi własną firmę INMECO zajmującą się obsługą firm i spółek z branży internetowej, e-commerce - handlu elektronicznego i nowych technologii. Jego głównym klientem jest spółka SFD S.A. dla której prowadzi największy w Polsce sklep z suplementami diety, rozwija ich projekty w Polsce i za granicą. Prywatnie również trenuje i wspiera sport oraz idee właściwego zdrowego odżywiania.

Jest autorem bajek i baśni dla dzieci, które udostępnia całkowicie za darmo. Rymowane bajki bawią, uczą i rozwijają świat dzieci. Często służą jako pomoc terapeutom pracującymi z dziećmi szczególnej troski.Jest w trakcie pisania dwóch książek. Jedna z nich porusza temat manipulacji ludźmi w Internecie.

Interesuje się tematyką survivalu, doskonale strzela z broni palnej (wyłącznie do tarczy). W młodości nagradzany jako osoba zasłużona dla obronności kraju. Wielokrotnie brał udział w mistrzostwach regionalnych i Polski w tzw. łowach na lisa (odmiana biegu na orientację) zajmując czołowe miejsca na podium. Wiele lat temu jako najmłodsza osoba w Polsce zdobył świadectwo uzdolnienia uprawniające go do otrzymania licencji krótkofalowca I kategorii, znak SP3SFU. W wieku 14 lat został wicemistrzem Polski radiotelegrafistów. Do dziś zna doskonale alfabet Morse'a i potrafi się nim posługiwać.

W wolnych chwilach trenuje, jeździ na rolkach, rowerze, pływa i spędza czas z dziećmi.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (19 komentarzy)

 • Konrad Dziennik 2015-10-23 23:49:23
  Za chwilę cisza wyborcza. Dziękuję za Wasz głos.
 • Babula 2015-10-22 19:52:00
  Panie Konradzie my też nie boimy się koncernów ale te szczepienia i szantażowanie i tak umęczonych Rodzin takich jak nasza to jest dobijanie walczących o każdą iskierkę poprawy dlatego trzeba zmienić ten przymus na dowolną decyzję Rodziców.Jak długo będziemy w stanie obronić tę dziecinę i Rodziców przed groźbą kary?!! Dziękuję za zrozumienie i czekamy na wyniki wyborów
 • Konrad Dziennik 2015-10-22 19:39:36
  Do Babula: Nasi bliscy przyjaciele mają dziecko z podobnym problemem i wiem ile kosztuje ich to wysiłku i wyrzeczeń. Dla jasności, nie boję się koncernów farmaceutycznych i nie znajdą we mnie wsparcia. Życzę zdrowia i jeżeli uda mi się dostać do sejmu, proszę o kontakt w tej sprawie. Pozdrawiam
 • Babula 2015-10-22 19:30:41
  absolutnie państwo nie ma prawa zmuszać Rodziców do szczepień dzieci i to MUSI zostać UREGULOWANE jak najszybciej bo właśnie dziś do Rodziców dziecka chorego na AUTYZM z cięzkim stanem przyszłao KOLEJNE WEZWANIE DO SZCZEPIENIA Z GROŹBĄ KARY 50.000!!! a kogo interesuje co się dzieje z tym dzieckiem które na moment nie może zostać samo?!! nie mówiące, krzyczące ,agresywne, Matka opiekuje się non stop cała dobę a czy sanepid i legislatorzy wiedzą ile kosztuje rehabilitacja?! bo państwo zapewnia 1 godz tygodniowo ile kosztuje dieta aby dziecko mogło być spokojniejsze leki itd.Wydrzeć matce z zasiłku opiekuńczego KARĘ A NAJLEPIEJ UKARAĆ WIĘZIENIEM ZA UCHYLANIE SIĘ OD SZCZEPIENIA . tO DZIECKO GDYBY NIE BYŁO SZCZEPIONE OD NARODZIN nie miałoby tak ciężkiego stanu PYTAM CZY SANEPID I PRZYCHODNIE NIE WIEDZA ZE W KAŻDEJ SZCZEPIONCE JEST RTĘĆ A TO WYWOŁUJE AUTYZM I INNE POWIKŁANIA Życzę świadomości w następnym czasie urzędowania w sejmie
 • Rodzic 2015-10-22 18:53:44
  Podpinam się pod pytanie pani Ani w temacie szczepionek jako młody rodzic uważam że każdy z nas powinien mieć wybór na co i kiedy szczepic swoje dziecko a Pana stanowisko w tej sprawie jak wygląda ?
 • Konrad Dziennik 2015-10-22 13:32:28
  Do Anna: Potrzebna jest poważna dyskusja w tym temacie. Na pewno osobiście jeżeli uznałbym, że jakaś szczepionka może zagrażać mojemu dziecku (bo mam choć cień wątpliwości co do jej działania i skutków) nie zgodziłbym się na to aby ktoś mnie do tego zmuszał. To samo dotyczy każdego innego świadomego rodzica. Sposób odmowy i zakres szczepień należy jednak przedyskutować.
 • Anna 2015-10-22 12:08:04
  Do Konrad Dziennik: Panie Konradzie, mnie nie chodzi o nagłe zarządzenie wyszczepienia wszystkich obywateli, tylko o aktualnie obowiązujący kalendarz szczepień. Czy nie powinno być tak, że to rodzice decydują, czy będą szczepić swoje dzieci czy nie? Moja starsza córka też była szczepionka i to jej nie zaszkodziło, ale wiele jest przypadków poważnych powikłań poszczepiennych. Więc skoro jest ryzyko, to powinniśmy je podejmować pod przymusem? A na razie tak to wygląda, bo nie szczepiąc narażamy się na nieprzyjemności z przychodnią, sanepidem i sądem z karami pieniężnymi włącznie. Tym bardziej, że nie ma póki co systemu odszkodowań dla osób poszkodowanych szczepieniami.
 • Konrad Dziennik 2015-10-22 11:28:04
  Wszystkie moje dzieci są szczepione (dość szeroki zakres - podjąłem takie "ryzyko") i są zdrowe. Jednak nie dopuszczam sytuacji w której "wszyscy" mogą zostać zmuszeni do zgłoszenia się o godzinie X w miejscu Y na szczepienia tylko dlatego, że minister zdrowia czy ktokolwiek inny tak zarządzi (nie wyobrażam sobie tym bardziej tego, że taki "nakaz" może przyjść np. z Brukseli). Bezpieczeństwo ponad wszystko i rodzice muszą mieć głos w tej sprawie. To trudny temat. Jestem za szczepieniami, ale w granicach rozsądku. Na pewno uleganie koncernom farmacuetycznym odpada, dlatego nie należy wybierać na swoich reprezentantów ludzi, których łatwo "przekonać".
 • Anna 2015-10-22 09:37:17
  Panie Konradzie, jakie jest Pana stanowisko w sprawie szczepień? Czy powinny być obowiązkowe czy dobrowolne? Czy kalendarz szczepień powinien być zmieniony/rozszerzony?
 • Ka 2015-10-17 22:43:21
  Człowiek któremu "się udało", a mimo to dobro innych leży mu na sercu i chce zmian. Brawo!