REKLAMA


Marek Palka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marek Palka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  14 miejsce 1,23 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 6,39 % poparcia

Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie na Wydziale Prawa i Administracji uzyskał tytuł magistra prawa. Ukończył również podyplomowe studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach z zakresu systemu podatkowego oraz akademię menedżerską ArcelorMittal.

Prawnik i menadżer. Dyrektor w spółce prawa handlowego.

Lider świętochłowickich struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz reaktywator miejskiego Koła PiS.

Wspiera PCK i włącza się w akcje Zarządu Rejonowego PCK. Honorowy krwiodawca, ratownik WOPR, sensei Kempo Tai Jutsu.

W latach 1997-2001 prowadził doradztwo prawne dla Ośrodka Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jako prawnik wspomagał przez wiele lat akcję “niebieska linia”, udzielając porad prawnych osobom poszkodowanym. Organizator licznych akcji charytatywnych, m.in. dla dzieci z ubogich rodzin w Świętochłowicach oraz akcji pomocy Polskiej Szkole we Lwowie.

Radny Rady Miejskiej Świętochłowice od 1994 roku. Obecnie pełni funkcję jej przewodniczącego. Jest również przewodniczącym Śląskiego Forum Przewodniczących Rad Gmin i Powiatów.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • nowak 2015-10-16 12:53:54
  skoro w mieście obowiązuje zakaz wieszania plakatów na słupach energetycznych, latarniach to dlaczego to prawo pan łamiesz.