REKLAMA


Wojciech Poczachowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wojciech Poczachowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  67 miejsce 0,09 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  13 miejsce 0,46 % poparcia

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Dziennikarz, radiowiec. Były wiceprezes Polskiego Radia i prezes Radia Katowice. Był prokurentem Polskiego Radia SA oraz członkiem zarządu PR SA i członkiem rady nadzorczej Radia Katowice.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • Adam Witas 2015-10-21 16:02:57
  Do Marek: Tak, to fakt, wiedzę ma. Czasami nawet tylko on ma informacje takie, o których nikt nie wie. I nie jest bardzo prawicowy. To skrajny radykał z zacięciem. Gorący propagator przyłączenia zachodnich ziem Litwy, Białorusi i Ukrainy do Polski. Zwykły watażka, krzykacz i polityczny cynik. Do tego posługuje się językiem najzajadlejszych hejterów. Nie chcę takich ludzi w parlamencie.
 • Marek 2015-10-21 00:16:38
  Bardzo prawicowy bez układów kandydat i posiada dużą wiedzę bez czytania z kartki ...popieram...
 • Adam Witas 2015-10-16 14:09:33
  Pan Poczachowski jest "byłym" na każdym zajmowanym wcześniej stanowisku. Z zajadłością i histerią z jaką podchodzi do polityki można go porównać jedynie do Antka Macierewicza. Czasami udaje kobietę. Znam go osobiście, więc wiem o czym piszę. Dziwię się Polskęzbawowi, że pozwolił mu kandydować.