REKLAMA


Dawid Orpych - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dawid Orpych Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  46 miejsce 0,19 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 0,93 % poparcia

Jest Zagłębiakiem od pokoleń. Od urodzenia mieszka w Dąbrowie Górniczej. W czasie kiedy uczęszczał do II LO im. Stanisława Wyspiańskiego bliżej poznawał uroki Będzina. Sosnowiec – najliczniejsze miasto regionu poznał w czasie studiów licencjackich z zakresu języków obcych na Uniwersytecie Śląskim.

Jest również absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończył studia z zakresu stosunków międzynarodowych. Zna język angielski, niemiecki i francuski. Obecnie jest na etapie doktoratu z ekonomii. 

Od ponad 10 lat jest przedsiębiorcą. Pracował dla dużych międzynarodowych firm, a od 2007 roku zarządza Pałacem Kultury Zagłębia. Swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem zawodowym dzieli się między innymi ze studentami prowadząc zajęcia w Wyższej Szkole Biznesu.

Pasjonuje go praca z ludźmi. Działa także na polu społecznym jako członek organizacji pozarządowych. Związał się m.in. z Towarzystwem Przyjaciół Dąbrowy Górniczej oraz fundacją Szkoła Liderów. Przez wiele lat jego działalność współpracowała i wspierała m.in.: Fundacja na Rzecz Promowania Aktywności Osób Niepełnosprawnych „WYGRAJMY RAZEM”, UNICEF Polska, Polski Związek Niewidomych, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Klub Sportowy Mydlice, Polskie Stowarzyszenie Kulturalne.

 Nie należy do partii politycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.