REKLAMA


Michał Braun - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Michał Braun Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  33 miejsce 0,45 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 7,77 % poparcia

Kielecki działacz partii Nowoczesna.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe na Collegium Civitas Warszawa. Część studiów odbył na Uniwersytecie Karola w Pradze oraz w Hadsten Hojskole w Danii.

Swoje umiejętności pracy z ludźmi rozwijał podczas praktyk w Parlamencie Europejskim w Brukseli, wolontariatu w Indiach, wizyty studyjnej dotyczącej szkolenia liderów w USA i Kanadzie oraz podczas dziewięciomiesięcznego projektu Wolontariatu Europejskiego EVS w Boliwii.

Współpracuje jak ekspert z wieloma instytucjami w całej Europie m.in. w Wielkiej Brytanii i Finlandii. W Polsce pracował m.in. dla Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacji im. Roberta Schumana i jako dyrektor dla Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Przez pięć lat pełnił funkcję prezesa Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, zasiadał także w zarządzie Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowy i Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Działa na rzecz rozwoju Kielc i regionu był m.in. inicjatorem dyskusji na temat wprowadzenia budżetu obywatelskiego i powołania Rady Pożytku Publicznego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.