REKLAMA


Przemysław Spurek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Przemysław Spurek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 0,48 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 8,29 % poparcia

Absolwent Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W roku 2014 ukończył studia doktoranckie i uzyskał stopień doktora nauk w dziedzinie informatyki. Jest autorem wielu prac naukowych, które ukazały się w topowych międzynarodowych czasopismach takich jak Pattern Recognition czy Information Sciences. Jest kierownikiem grantu Preludium ufundowanego przez Narodowe Centrum Nauki oraz wykonawcą w projekcie deteH realizowanym na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Odbył również staż w Polskiej Akadami Nauk PAN w Warszawie. Jest współorganizatorem konferencji naukowych takich jak CISIM 2013 czy TFML 2014.

Jest on również autorem oprogramowania opublikowanego na wolnej licencji jako pakiety do popularnych technologii takich jak R czy ImageJ. Uczestniczy w konkurach programistycznych typu hackathon. Jest finalistą konkursu Citi Mobile Challenge 2015.

Poza pracą naukową oraz zawodową uczestniczy w pracy ze studentami w kołach naukowych oraz konferencjach. Koordynował również współpracę uczelni z firmami IT, które prowadziły szkolenia oraz przyjmowały studentów na praktyki. Głównym celem jego działalności publicznej jest doskonalenie modelu kształcenia na wyższych uczelniach w oparciu o współdziałanie z przyszłymi pracodawcami. Pomoże to w przyszłości zmniejszyć bezrobocie oraz oprzeć gospodarkę na nowoczesnych technologiach.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.