REKLAMA


Jan Cedzyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jan Cedzyński Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  93 miejsce 0,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 1,35 % poparcia

Urodzony w 1961 r. Poseł na sejm VII kadencji, kandydujący z ramienia Ruchu Palikota. Obecnie należy do Klubu Poselskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Urodzony w 1961 roku w miejscowości Mąchocice Kapitulne.

Z wykształcenia inżynier budownictwa. W 2011 ukończył studia na Wydziale Ekonomiczno-Technicznym Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach.

W wyborach parlamentarnych w 2011 uzyskał mandat poselski, kandydując na liście Ruchu Palikota w okręgu kieleckim. 26 stycznia 2013 rada krajowa Racji PL powołała go na p.o. przewodniczącego partii, zawiesiwszy na tej funkcji ówczesnego szefa Ryszarda Dąbrowskiego. Po trzech miesiącach został jej przewodniczącym. 5 października tego samego roku, rada krajowa jego partii podjęła uchwałę o przystąpieniu do nowego ugrupowania Twój Ruch. 26 sierpnia 2014 odszedł z TR i klubu poselskiego. Miesiąc później został przyjęty do klubu Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.