REKLAMA


Leszek Śpiewak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Leszek Śpiewak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  6 miejsce 5,00 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 33,61 % poparcia

Prezes zarządu nidzickiego PSL. Zastępca Burmistrza w Urzędzie Miejskim w Nidzicy. Prowadził agencję nieruchomości.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (50 komentarzy)

 • Katarzyna 2015-10-31 20:37:33
  Do joo: Ja po prostu chcę żeby władze zaczęły realizować swój program. Uważam że już wystarczającą dużo czasu minęło, więc już najwyższa pora żeby spełniać obietnicę które o których tak "pięknie" mówili.
 • joo 2015-10-31 18:58:12
  Do Katarzyna : Uważna jesteś Katarzyno. Słuszne zarzuty pod moim adresem.
 • Katarzyna 2015-10-31 16:40:45
  Do joo: Oooo! A skąd taka nagła zmiana zdania?! Proszę spojrzeć poniżej na swój komentarz z dnia 27.10.2015 godzina 00:09 w tym momencie sam sobie zaprzeczasz. Oj widzę że ktoś tu jest przewrotny!
 • joo 2015-10-30 20:43:56
  Do Katarzyna : Katarzyno trochę cierpliwości. Skończyła się kampania wyborcza. Teraz nastąpi pospolite ruszenie ku świetlanej przyszłości mieszkańców Nidzicy i gminy. Jeszcze pozostało do spełnienia obietnic trzy lata a to szmat czasu. Ja wierzę, że to nastąpi bardzo szybko. Proszę myśleć pozytywnie, zawsze. A baner na Alternatywie ledwo wisi. Przyjadą ludzie na Wszystkich Świętych to zobaczą i wpadną w zachwyt, jak to pięknie w Nidzicy jest.
 • Katarzyna 2015-10-30 15:39:11
  Do J23: Ależ skąd nie jestem negatywnie nastawiona do władz. Ja po prostu jestem ciekawa kiedy te nasze władze zaczną realizować program wyborczy.
 • J23 2015-10-30 08:02:31
  Do Katarzyna : Katarzyno, jesteś negatywnie nastawiona do naszych włodarzy i ich popleczników, doradców. Miasto piękniej. Nawet miotający się, oberwany wiszący na na ścianie "Alternatywy" od południowej strony ratusza baner L. A. Śpiewaka dostarcza niezapomnianych wzruszeń estetycznych. (boje się że bidula spadnie). Proszę pozytywnie spojrzeć na stojące wokół ratusza puste, czarne bez kwiecia donice. Ileż w nich piękna. Mnie się kojarzą z egipskimi piramidami. Oj, Katarzyno więcej pozytywnego myślenia. We wszystkim, nawet marnocie i brzydocie jest zawarte piękno.
 • Katarzyna 2015-10-29 21:00:28
  Do J23: Ja po porostu uważam że skoro władze tak dużo mówiły o porządku w naszym mieście to powinni dbać o to a nie zaśmiecają Nidzicę, powinni Panowie dawać przykład. I proszę nie żartować z tym że w prasie jest za mało fotek naszych włodarzy wystarczy wziąć do ręki Głos Nidzicki tam można się napatrzeć na nasze władze.
 • J23 2015-10-29 08:29:14
  Do Katarzyny. Szanowna Katarzyno nie podzielam opinii o szybkim usuwaniu banerów, bilbordów, plakatów kandydata na posła Leszka Adama Śpiewaka. One wspaniale zdobią miasto, nadają miastu tyle uroku, rozweselają ponurość i mroczność Nidzicy. Wtrącę ogólną uwagę, że fotek, podobizna naszych włodarzy jest stanowczo za mało w necie, w gazetach. To należy jak najszybciej naprawić. Poważnie. Tak się nie godzi. To uwłacza zajmowanym stanowiskom.
 • Katarzyna 2015-10-28 20:28:37
  Bardzo mądrze napisane joo. No, ale jakaś tu cisza się zrobiła wcześniej był taki aktywny "nasz nidzicki niedoszły" poseł a teraz? A może w końcu zabierze się za sprzątanie po sobie proponuję do pomocy wziąć Straż Miejską skoro wcześniej rozwieszali plakaty Pana w czasie pracy to teraz też mogą je ściągać w czasie pracy. Przecież tak zależy burmistrzom żeby w Nidzicy był porządek, żeby ładnie wyglądała, była czysta i schludna. Bardzo często te słowa powtarzacie. A Wy Panowie ograniczyliście się do postawienia kilku donic w centrum i myślicie że jest ok.
 • joo 2015-10-27 00:09:31
  Do Mateusz Kamiński: PSL to partia i poplecznicy oparta na samorządowcach, a samorządowcy to polityka bardzo bliska stołkom. W (...) mają co ludziom leży na wątrobie i nie starają się temu zaradzić. Proszę sprawdzić preferencje partyjne starostów i burmistrzów oraz przewodniczącego rady miejskiej. Mateuszu Kamiński zgadza się co wydaje sie chore że jeszcze ktoś oddał swój głos na karierowiczów, stołkowiczów. PSL wszedł z możliwie najniższym poparciem. A miał być tak dobrze. Pan doskonale wpisuje się w ten sam nurt karierowiczostwa, po trupach do celu, bez mrugnięcia okiem. "zrobiliście" ludziom już i tak wiele tworząc tysiące miejsc pracy, ściągając inwestorów (po pół roku miał być rachunek sumienia burmistrza w tej sprawie, i co cisza a radni siedzą jak niemowy, dostali jakiejś amnezji) dając pracę nidzickim przedsiębiorcom pracę przy budowie drogo S7, i co? a no jedno wielkie łgarstwo. Jesteście bajkopisarzami i jak to w swoich przemówieniach mówi doktor nauk (?) burmistrz Nidzicy "cofnęliście się do tyłu" tak jakby można było cofnąć się do przodu albo spaść w górę. Wstyd szanowny establishmencie, okropny wstyd. Racje ma Katarzyna pisząc, że burmistrzowie z wielką satysfakcją, permanentnie pokazują się na .... imprezach sportowych będąc sowicie fotografowani przez nadwornego fotografa Pawła Kozińskiego (cóż innego ten pan robi dla gminy) i przyboczną, naczelna red Głosu Nidzickiego, no ale GN tak musi, po to jest powołany. Dziwne że wtórują im redaktorzy z Naszej Gazety Nidzickiej, ale one sprzedały się za kilka tańców z % w głowie podczas gminnych dożynek.