REKLAMA


Wioletta Śląska - Zyśk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wioletta Śląska - Zyśk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  43 miejsce 0,40 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 2,67 % poparcia

Absolwentka studiów magisterskich z zakresu edukacji administracyjno-politycznej w WSP TWP w Warszawie, oraz studiów podyplomowych w sześciu dziedzinach: zarządzanie funduszami UE, coachingu, mediacji, rynku pracy, zarządzania zasobami ludzkimi i ekonomii.

Posiadaczka wielu certyfikatów i odznaczeń takich jak Brązowy Krzyż Zasługi Prezydenta RP czy Odznaki Honorowej za zasługi na Rzecz Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W 1995 roku podjęła pracę jako dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. W latach 2012-2013 r. zajmowała stanowisko zastępcy burmistrza Pisza. Obecnie Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • koolega z tamtych lat 2015-10-21 23:48:31
  Co to za bzdura, że: "W 1995 roku podjęła pracę jako dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy." Przecież w 1995 Violcia chodziła co najwyżej do ogólniaka. Chyba, że "pracę jako dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy" podjęła jako świeżo upieczona absolwentka szkoły średniej :) Tylko w drugim pokoju na prawo od wejścia nie urzędował dyrektor :)