REKLAMA


Maria Wanda Dzienisiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Maria Wanda Dzienisiewicz Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  31 miejsce 0,67 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 18,93 % poparcia

Pochodzi z Olecka, samorządowczyni, radna Olecka, pedagożka, menadżerka, członkini Rady Kongresu Kobiet. Była wicestarostą powiatu oleckiego i radną powiatową. Pracowała jako nauczycielka – w tym nauczycielka kultury i języka polskiego wśród Polonii w Uzbekistanie; od 2012 roku jest kierowniczką Środowiskowego Domu Samopomocy. Prezes stowarzyszenia Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Oleckiej oraz Stowarzyszenia Kulturalnego Przypisani Północy. Za działalność na rzecz rozwoju turystyki uhonorowana przez Prezydenta RP Srebrnym Krzyżem Zasługi, a przez harcerzy Srebrnym Krzyżem za Zasługi dla Związku Harcerstwa Polskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Kasia 2015-10-21 20:29:04
  Do Olecczanin: Prowadzi, bo jakiś ciężki oszołom uparł się, by kobiecie zaszkodzić. Zapewne zostanie to umorzone, ale oszołom ma radość - na razie. Ja zagłosuję na Marylkę, to jest dobra kandydatka.
 • Olecczanin 2015-09-19 18:10:11
  Prokuratura Rejonowa w Olecku prowadzi dochodzenie w Środowiskowym Domu Samopomocy we Wronkach gdzie ta pani jest kierowniczką. Śledztwo dotyczy wyłudzania i fałszowania podpisów potrzebnych do wyłudzenia nienależnych pieniędzy z funduszu dla niepełnosprawnych.