REKLAMA


Przemysław Sytek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Przemysław Sytek Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  79 miejsce 0,12 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  9 miejsce 0,75 % poparcia

Urodzony 25 marca 1959 roku w Poznaniu. Poseł na Sejm I kadencji. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Mieszka w Koziegłowach.

Ukończył studia na Wydziale Maszyn Roboczych i Pojazdów Politechniki Poznańskiej.

W 2014 roku ubiegał się o mandat radnego sejmiku wielkopolskiego z ramienia KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność oraz o stanowisko burmistrza miasta Obrzycko z ramienia KWW Mała Wspólna Ojczyzna

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • J. Karcz 2015-10-20 21:02:08
  Przemysław Sytek jest kandydatem wszechstronnie wykształconym, czego powyższy wpis tego nie oddaje. Posiada doświadczenie w pracy parlamentarnej, społecznej i charytatywnej. Jest prezesem zasłużonego dla kraju Towarzystwa Gimnastycznego Sokół oraz członkiem kilku innych towarzystw działających dla dobra kraju i regionu. Jest wielkim patriotą i społecznikiem, potrafiącym rozwiązywać problemy swoich wyborców. Cieszy się dużym zaufaniem w kręgach znajomych oraz wśród swoich wyborców.Jest wielkim zwolennikiem radykalnych zmian prowadzących kraj do sukcesów gospodarczych oraz poszanowania na arenie międzynarodowej.Potrafi walczyć dla społeczeństwa , jest wrażliwy na krzywdy ludzkie. Będzie dobrym posłem któremu nie są obce wartości BÓG- HONOR- OJCZYZNA.
 • alek k. 2015-09-28 16:12:27
  Co to za anty działanie, czemu to służy - wg PKW facet ma 2 poz. na liście KORWiN-a w Okręgu Nr 36 a piszecie że' jest na 23 miejscu?