REKLAMA


Karolina Elżbieta Galewska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Karolina Elżbieta Galewska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  113 miejsce 0,03 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  16 miejsce 0,16 % poparcia

Ma wyższe wykształcenie filologiczne oraz ukończone studia podyplomowe z zakresu edukacji medialnej. Od 27 lat pracuje w szkołach różnego typu, obecnie jako nauczyciel języka polskiego w Liceum i Gimnazjum Dwujęzycznym w Pleszewie.

Prywatnie od 26 lat jest mężatką i matką dorosłej Anastazji. 

Uważa się za osobę energiczną, aktywną, za fachowca z doświadczeniem. Dołączyła do Nowoczesnej, ponieważ uważa, że te cechy reprezentuje również pozostała cześć partii. Zna wartość słowa nie tylko z racji wykształcenia, ale także z powodu wyznawanych wartości. Twierdzi, że nie toleruje kłamstwa i manipulacji.

Postanowiła dołączyć do Nowoczesnej Ryszarda Petru i kandydować na posła do sejmu, ponieważ, jej zdaniem dzisiejsza polityka przesiąknięta jest brakiem kultury politycznej, jałowością dyskusji i indolencją polityków, a w konsekwencji wybieraniem mniejszego zła.

Zamierza zajmować się m. in. sprawami oświaty, a dokładniej poprawianiem różnych jej obszarów. Uważa, że rozwój gospodarki jest nierozerwalnie związany z nauką i wychowaniem młodych ludzi. Twierdzi, że należy poprawić kwestię gimnazjum, zająć się szkolnictwem zawodowym, przywrócić klasy patronackie. Jej zdaniem niezbędna jest współpraca między przedsiębiorcami, a szkołami ponadgimnazjalnymi i uczelniami wyższymi na danym terenie oraz naukowcami, którzy mogliby być przez nich dotowani. Docenia to, co zostało zrobione przez ostatnie lata, widzi jednak sporo absurdu i nieprawidłowości. Nie jest za burzeniem, by na gruzach rozpocząć od nowa. Uważa, ze w obecnej sytuacji trzeba analizy, realistycznej oceny i konkretnego działania.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.