REKLAMA


Bogusław Potocki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bogusław Potocki Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  4 miejsce 5,82 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 14,58 % poparcia

Absolwent Wydziału Nawigacyjnego Wyższej Szkoły Morskiej w Szczecinie (obecnie Akademia Morska). Pływał na statkach morskich we wszystkich rejonach świata jako nawigator i starszy oficer marynarki handlowej. Od lat propagował idee jednomandatowych okręgów wyborczych. Uważa, że powinna istnieć jednokadencyjność w sejmie i senacie ponieważ przedłoży się to na transparentność finansów państwa.

Interesuje się motocyklami oraz muzyką country.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • Beata Dorota PK 2015-10-23 14:28:41
  Tato dla ktorego rodzina najwazniejsza, przyklad dla kazdego dziadka, ojca i męża. Uczyciowy, a zarazem stanowczy. Sercem oddany Polsce. Cieżko pracował i nadal pracuje na miano człowieka godnego tych wyborów. Tak więc wybierzmy - uczciwość zaangażowanie i nadzieję, że nasz kraj dzięki takim ludziom stanie się miejscem, do którego będziemy wracać, a nie uciekać!!
 • Waldek Zagórzny 2015-10-18 19:17:42
  Bogusław Potocki , to człowiek wszechstronny doświadczeniami wyniesionymi z: pracy nawigatora pływającego po całym globie, roli ojca i dziadka sporej rodziny, wzorowo (wraz z żoną) urządzonego domu wraz z obejściem, które stworzyli od podstaw. Marynarz doceniający sztukę - córki ukończyły szkołę muzyczną; wzrusza się przy słuchaniu muzyki. Relaksuje Go zarówno jazda na motocyklu jak i ciężka praca w lesie. Chłodnym okiem ocenia polską rzeczywistość, a jej mankamenty upatruje m.in. w sitwie układów, na które receptą stanie się, jak twierdzi wprowadzenie JOWów. Zagłosujmy na człowieka, który wiele widział i doświadczył, a dotąd się nie skorumpował. Człowiek niezależny - który zna co to ciężka praca i żelazna dyscyplina niezbędne, by dotrzeć do celu. Poza tym "dusza człowiek". Zaręczam.