REKLAMA


Elżbieta Biskup-Kałwak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Elżbieta Biskup-Kałwak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  24 miejsce 0,73 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 1,83 % poparcia

Pochodzi ze Strzałkowa, ukończyła LO w Słupcy, a następnie Studium Teatru Lalek na Śląsku. Pracowała od 1982 roku we Wrzesińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jako instruktor teatru lalek oraz w domach kultury w Gnieźnie, Żydowie i Czerniejewie. We Wrześni zorganizowała i prowadziła Pracownię Malarską “Piwnica”; m.in. dużym wydarzeniem była przekrojowa wystawa “Malarstwo Wrześnian XX w. “. Od 1991 do 1998 współtworzyła i pracowała w jednej z pierwszych telewizji kablowych w Polsce - Studio Telewizji Osiedlowej STO we Wrześni, gdzie okiem kamery przyglądała się na co dzień zmianom ustrojowym w Polsce, m.in. wrzesińskim prawyborom.

Swoją działalność gospodarczą zaczynała od ręcznego malowania szyldów na początku lat 80., a od 1995 roku w Gnieźnie prowadzi firmę ARiBO - Agencja Reklamowa i Biuro Ogłoszeń. Przez kilka lat prowadziła własną kawiarnię “cafe aribo”. Wraz z mężem wychowała i wykształciła dwie dorosłe już córki. Mieszka w Wełnicy k. Gniezna.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.