REKLAMA


Maks Kraczkowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Maks Kraczkowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  43 miejsce 0,32 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 2,41 % poparcia

Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Urodzony 9 marca 1979 roku w Warszawie. Egzamin maturalny zdał w wieku 16 lat. Z wykształcenia prawnik. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. 

Od początku 2001 roku aktywnie związany z partią Prawo i Sprawiedliwość. Jest twórcą Forum Młodych PiS. Do 2005 roku sprawował funkcję przewodniczącego organizacji.

W latach 2002-2005 był radnym m.st. Warszawy. Przewodniczył Komisji Rewizyjnej Rady Miasta. Był też członkiem Komisji Kultury.

W latach 2006-2010 pełnił funkcję Sekretarza Rady Politycznej PiS, wcześniej Sekretarza Zarządu Głównego partii i członka partyjnej Komisji Etyki.

W 2015 z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję (dostał 20 503 głosy). W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji do Spraw Unii Europejskiej, Komisji Gospodarki i Rozwoju oraz Komisji Ustawodawczej.

Latem  2016 roku został powołany na stanowisko wiceprezesa PKO Banku Polskiego, w związku z czym opuścił ławy sejmowe.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.