REKLAMA


Iwona Janicka - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Iwona Janicka Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  11 miejsce 2,32 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 28,00 % poparcia

Łączy doświadczenie samorządowca, przedsiębiorcy i społecznika. Jej pasją jest aktywność lokalna – od wielu lat współpracuje z różnymi organizacjami pozarządowymi. Pełniła również funkcję wiceburmistrza i radnej w Puszczykowie. W Nowoczesnej jest członkinią Zarządu oddziału w Wielkopolsce oraz koordynatorką powiatu poznańskiego. Mieszka w Puszczykowie, jest szczęśliwą żoną i matką dwójki dzieci, które cały czas ją inspirują do działania na rzecz naszych społeczności.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Paweł 2015-10-23 09:37:25
  Dzień Dobry, Będę głosował na Panią bo w działalność samorządowca jest wpisana praca dla ludzi, a jak się niestety okazuje dla długoletnich parlamentarzystów w sejmie nie jest to takie oczywiste. Jako działacz lokalny ma Pani styczność zarówno z potrzebami oraz z wpływami do kasy. Musi Pani sprostać oczekiwaniom dużym (perspektywa rozwoju miasta i gminy), oraz najmniejszym (łatanie dziur w drodze). Mając do dyspozycji określoną kwotę nie może Pani obiecywać ludziom rzeczy niemożliwych do realizacji bo społeczność lokalna od razu zweryfikuje takie przyrzeczenia. Takich ludzi nam w sejmie potrzeba. Życzę sukcesu.