REKLAMA


Jędrzej Kosmowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jędrzej Kosmowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  92 miejsce 0,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  15 miejsce 0,55 % poparcia

Ma 34 lata, urodził się i mieszka w Poznaniu. Jest lekarzem i psychologiem.

Ukończył Wydział Lekarski na Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz Wydział Psychologii na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zawodowo zajmuje się ortopedią i traumatologią narządu ruchu.

Jest autorem wielu publikacji naukowych w polskim i zagranicznym piśmiennictwie medycznym oraz wystąpień wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych kongresach medycznych. W latach 2009-2011 należał do sztabu medycznego męskiej Reprezentacji Polski w koszykówce, jak również poznańskiej pierwszoligowej drużyny PBG Basket. Obecnie współtworzy zespół ortopedów zajmujących się nowoczesnym leczeniem haluksów – HalluxCenter.

Należy do Stowarzyszenia Mensa, jest miłośnikiem kotów rosyjskich, alpinizmu (Pik Lenina, Kazbek) oraz sportów wytrzymałościowych (ukończył m.in. zawody triathlonowe na dystansie Ironman, jak również 250-kilometrowy bieg przez Saharę – Maraton Piasków).

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.