REKLAMA


Bartosz Królczyk - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bartosz Królczyk Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  22 miejsce 0,92 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 9,74 % poparcia

Urodzony w 1975 roku w Obornikach. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Western New England University Business (Springfield, USA). W czasie swojego pobytu w USA był wykładowcą akademickim na Uniwersytecie w Connecticut oraz Uniwersytecie w Massachusetts.

Przedsiębiorca, społeczny aktywista, specjalista w zakresie energii odnawialnej i zrównoważonego rozwoju. Jest założycielem i prezesem Stowarzyszenia Wielkopolski Dom Pasywny – organizacji zajmującej się rozwojem budownictwa pasywnego i zero-energetycznego w Wielkopolsce. Pracował w Wielkopolskiej Agencji Zarządzania Energią.

Prowadzi działalność szkoleniową i doradczą na temat wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz budowy budynków energooszczędnych i pasywnych. Jest również redaktorem naczelnym poradnika "Nasz dom będzie Pasywny" wydawanego w Głosie Wielkopolski oraz producentem dwóch filmów informacyjnych o nowoczesnym budownictwie.

W 2014 roku bez powodzenia kandydował do sejmiku województwa wielkopolskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.