REKLAMA


Małgorzata Woźniak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Małgorzata Woźniak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  98 miejsce 0,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  12 miejsce 0,48 % poparcia

Ma 39 lat. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu (specjalność Zarządzanie Zasobami Ludzkim). Zawodowo pracuje jako kierownik działu zatrudnienia i płac w placówce służby zdrowia oraz prowadzę szkolenia z zakresu kadr i płac. Jest mieszkanką malowniczego osiedla Kiekrz w Poznaniu. Prywatnie jest mamą 4-letniego Antoniego.

Od 2010 roku współtworzy Platformę Obywatelską, która jest dla niej jedyną wiarygodną alternatywą na realny rozwój Polski i jej stabilną pozycję na arenie międzynarodowej.

W 2014 roku wyborcy obdarzyli ją zaufaniem i zdobył mandat Radnej Miasta Poznania, co jest dla niej dużym sukcesem.

Jako Radna pełni funkcję przewodniczącej Komisji Rewitalizacji, a także wiceprzewodniczącej Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych; powierzone jej obowiązki staram się wypełniać rzetelnie. Jako wiceprzewodnicząca komisji Zdrowia i Spraw Społecznych jest oddelegowana do kontaktów i bliższej pomocy Miejskiej Radzie Seniorów przy Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.