REKLAMA


Ewa Ankiewicz-Jasińska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Ewa Ankiewicz-Jasińska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  8 miejsce 3,82 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 28,71 % poparcia

Absolwentka Wydziału Telekomunikacji i Elektrotechniki Akademii Techniczno-Rolniczej (UTP) w Bydgoszczy.

Dyrektor Zespołu Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego w Bydgoszczy, wykładowca, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, rzeczoznawca MEN do spraw opracowania merytorycznych opinii programów nauczania informatyki.

Członek – założyciel Polskiego Towarzystwa Kognitywistycznego i Bydgoskiego Klastra Lotniczego, Polskiego Towarzystwa Informatycznego, Stowarzyszenia Szkół Lotniczych w Polsce, koordynator licznych projektów. Jest specjalistą w zakresie systemów operacyjnych i systemów komputerowych oraz uznanym wykładowcą problematyki związaną z księgowością budżetową.

Autorka licznych artykułów i publikacji z dziedziny technologii informatycznej i informatyki oraz medycyny. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując przez wiele lat m.in. jako wykładowca, informatyk, konstruktor podzespołów radiowych, prowadząc firmę informatyczną oraz jako dyrektor szkoły.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (5 komentarzy)

 • ŻAŁOSNE PSL 2015-10-19 17:53:50
  kolejny kandydat PSL podbija sobie poparcie w sondażach fałszerstwa PSL to ich wizytówka tradycja żałosne
 • MASAKRA 2015-10-18 13:30:56
  PSL SLD NIE ISTNIEJE WIEC PO CO PCHASZ SIĘ DO KORYTA NIEGLOSUJĄCY
 • zsm1 2015-09-25 14:35:22
  ładnie ktoś napisał o Pani Ewie, ale niestety to nieprawda. Prawda jest taka, ze nic nie wie z informatyki i tekst " jest uznanym wykładowcą problematyki związaną z księgowością budżetową" mnie doprowadza do smiechu...