REKLAMA


Seweryn Stadnicki - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Seweryn Stadnicki Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  14 miejsce 2,25 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 11,34 % poparcia

Urodził się w Łodzi, a aktualnie mieszka i działa w Bydgoszczy. Kształcił się na Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Specjalizuje się w logistyce paliw płynnych. Politycznie jest związany z partią KORWIN, jest wiceprezesem lokalnych struktur tej partii w Bydgoszczy. Pełni funkcję Szefa Sztabu Wyborczego partii KORWiN w Bydgoszczy. Ubiega się o mandat posła. Jest żonaty. Interesuje się historią, sportem oraz survivalem.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Seweryn Jan Stadnicki 2015-10-03 08:44:19
  Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Specjalizuję się w logistyce paliw płynnych. Politycznie jestem związany z partią KORWIN, pełnię funkcję wiceprezesa lokalnych struktur tej partii w Bydgoszczy. Ubiegam się o mandat posła, gdyż zależy mi na rozwoju miejsca, w którym mieszkam. Uważam, że Nasz region jest wielokrotnie pomijany w istotnych kwestiach dotyczących rozwoju Naszego kraju. Opóźnienia w obiecywanych inwestycjach związanych m.in. z budową dróg spowodowały, że postanowiłem ubiegać się o mandat posła, by walczyć o Nasz region w sejmie. Mieszkam w Bydgoszczy, a pracuję w Nowej Wsi Wielkiej, dlatego każdego dnia stoję w korkach w drodze do pracy. Brak logicznej i spójnej strategii rozwoju dróg w Naszym regionie jest przyczyną problemów mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dlatego jako poseł zrealizuje poniższe cele: Dla regionu:  MODERNIZACJA drogi nr 25 czyli rozwój kręgosłupa Kujawsko – Pomorskiego (Bydgoszcz – Inowrocław) poprzez budowę obwodnic Nowej Wsi Wielkiej, Złotnik Kujawskich, wiaduktów nad przejazdami kolejowymi oraz poszerzeniem drogi do 4 pasów.  BUDOWA aglomeracji bydgoskiej (integracja komunikacji i transportu z innymi miejscowościami). Dla kraju:  STOP islamizacji Polski (koniec z obecną polityką migracyjną Unii Europejskiej).  TAK dla obniżki podatków (likwidacja PIT,CIT,ZUS).