REKLAMA


Honorata Züger - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Honorata Züger Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  169 miejsce 0,01 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  23 miejsce 0,10 % poparcia

Honorata Bernadeta Zűger , 47 lat , ur. w Wąbrzeźnie, zamieszkała od 16 lat w Markowicach (gmina Strzelno, powiat mogileński).

Kandydatka do Sejmu, okręg 4, pozycja na liście 15.

Ukończone studia: teologia i Studium Pedagogiczne na Kul w Lublinie oraz filologia germańska na UAM w Poznaniu.

Zawód wykonywany: nauczyciel języka niemieckiego i religii w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Inowrocławiu. Pracowałam na wszystkich poziomach edukacji, począwszy od szkoły podstawowej, gimnazjum. Byłam też lektorem języka niemieckiego dla dorosłych przy "Ok. Centrum Języków Obcych" w Lublinie.

Uprawnienia dodatkowe : egzaminator egzaminu maturalnego z zakresu języka niemieckiego.

Członkini, działaczka w wielu organizacjach, stowarzyszeniach, np. Towarzystwo Opieki nad Oświęcimiem w Bydgoszczy, Związek Kynologiczny w Inowrocławiu, " CARITAS" przy parafii w Markowicach, Przyjaciele Misji Oblatów w Poznaniu.

Pełnione funkcje : przewodnicząca organizacji pozarządowej "Towarzystwo Miast Partnerskich Inowrocław".

Zasługi i odznaczenia : w 2014 r. uhonorowana przez burmistrza miasta Bad Oeynhausen w Niemczech za szczególne zasługi w rozwijaniu partnerstwa między miastami Bad Oeynhausen i Inowrocław a w 1998 r. dyplom uznania od Kuratora Oświaty w Toruniu za efekty uzyskane w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Zainteresowania : podróże, zabytki, antyki, kontakt z naturą, przyrodą, praca z ludźmi, sport ( jazda rowerem, spacery), poezja, taniec (zwłaszcza flamenco).

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.