REKLAMA


Leszek Kaczyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Leszek Kaczyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  110 miejsce 0,04 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  17 miejsce 0,29 % poparcia

Urodził się w 1971 r. w Więcborku. Szkołę podstawową ukończył w Sępólnie Krajeńskim. Naukę w szkole średniej kontynuował w Bydgoszczy, oraz ukończył policealne studium leśnym w Tucholi. Obecnie jest studentem Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi na kierunku – inżynier Leśnik. Żonaty, piątka dzieci.

W okresie od 1991 do 2005 prowadzi działalność gospodarczą, prowadząc własną firmę handlowo-usługowo-produkcyjną w Sępólnie Krajeńskim. W 2005 roku rozpoczął prace w Państwowy Gospodarstwie Leśnym w Nadleśnictwie Zamrzenica na stanowisku podleśniczego. W 2008 roku obejmuje stanowisko Specjalisty Służby Leśnej do spraw Lasów Niepaństwowych. W 2009 zostaje doradcą leśnym. W 2010 zostaje członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. W roku 2012 zostaje wybrany na stanowisko przewodniczącego Powiatowego Komitetu PiS w Tucholi.

Od 1999 jest członkiem Domowego Kościoła, – gałęzi rodzinnej oazowego ruchu Światło-Życie stworzonego przez Sługę Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Od 2011 roku jest doradcą życia rodzinnego przy Instytucie Naturalnego Planowania Rodziny. Od 1992 jest członkiem Polskiego Związku Łowieckiego – odznaczonym brązowym medalem za zasługi dla łowiectwa. W latach 1998 do 2003 był redaktorem, dziennikarzem i foto-reporterem magazynów „Brać Łowiecka”, „Brać Łowiecka Kujaw i Pomorza”, „Las Polski” oraz prasy lokalnej „Wiadomości Krajeńskich” na łamach których, drukowane były jego felietony poświęcone obronie ideałów w łowiectwie, leśnictwie, rodzinie i w politycznej. W latach 1989 – 1991 był członkiem i jednym z założycieli bydgoskiej grupy literackiej „Gale(i)ra poetycka” przy młodzieżowym klubie „MODRACZEK” w Bydgoszczy, gdzie prezentował swoją twórczość tak na konkursach poezji jak i i na łamach prasy i radia.

Zainteresowania – fotografia przyrodnicza, socjalna, historyczna, łowiectwo, sztuka wabienia zwierzyny, nauki leśne, historia Polski, dziennikarstwo, strzelectwo, rysunek, malarstwo, rzeźba.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.