REKLAMA


Włodzimierz Figas - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Włodzimierz Figas Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  106 miejsce 0,04 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  15 miejsce 0,47 % poparcia

Wicestarosta inowrocławski. Był kandydatem SLD na prezydenta Inowrocławia.

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu, Wydział Technologii Żywności. Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiki i Psychologii.Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu, Wydział Technologii Żywności. Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiki i Psychologii.

W latach 1988-2010 dyrektor, prezes w sektorze uspołecznionym i prywatnym. W latach 1998- 2002  i 2010-2014 Radny Powiatu Inowrocławskiego, a w chwili obecnej Wicestarosta Inowrocławski.

Długoletni działacz sportowy w Klubie Sportowym „CUIAVIA” w Inowrocławiu. Od 2012 roku Prezes Honorowy. W latach 1992 -2000 członek zarządu Bydgoskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy, a od 2000 r. do  chwili obecnej Sekretarz Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy, członek Prezydium i Zarządu.

Od 2012 roku członek Komisji Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie – Komisji ds. Odznaczeń i Zasobów Archiwalnych.  W latach 1994-2002 członek Społecznego Komitetu Budowy Tężni Solankowej w Inowrocławiu oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej tegoż Komitetu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.