REKLAMA


Rafał Wrzos - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Wrzos Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  5 miejsce 5,93 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 15,77 % poparcia

Syn leśnika i ekonomistki. Właściciel firmy transportowej i spedytor międzynarodowy. Mediator biznesowy i społeczny. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów. Reprezentant Polski i laureat europejskiego konkursu Young People in European Forests - Młodzi Ludzie w Lasach Europy.

Bezpartyjny, startuje z list ruchu społecznego Kukiz'15.

Swoje umiejętności rozwijał w trakcie delegacji zagranicznych m.in. Paryż, Las Vegas, Los Angeles. Współpracował z takimi firmami jak Mastercard, BMW czy Microsoft.

Gra na wielu instrumentach i wartko uczy się nowych umiejętności. Zna się na ochronie środowiska, rolnictwie, transporcie, biznesie, sporcie, kulturze i sztuce.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (5 komentarzy)

 • PerO 2015-12-27 01:02:41
  Jestes frajerem nie polecam . Nie dla klamstwa i popisu ? Ukradles bit alibabie twierdzisz ze on go zrobil a on mowi ze Cie na oczy nie widzial . Prwnie tekst tez nie pisales sam. Nie pozdrawiam i nie polecam .
 • wyborca 8.8 2015-11-25 00:37:01
  Widzimy, że jest Pan bardzo dobrze zaznajomiony z programem cashback. Rownież czekamy na prawomocny wyrok. <żal mi gościa> Rafał, biedni walczą o władze, ale i tak bogaci rządzą. Wygłupiłeś się.
 • wyborca 2015-10-18 18:52:07
  Z pańskiego opisu wynika ze ma pan bardzo bogate doświadczenie pomimo młodego wieku, szkoda ze nie jest ono oparte prawdziwymi faktami. Albo zna sie pan na czym konkretnie albo na niczym. Leśnik - to jakie ma pan dokładnie wykształcenie ? Jaką szkolę pan skończył? Delegacje zagraniczne z firma Lyoness ( piramida finansowa). Proszę opowiedzieć albo wpisać do programu wyborczego prawdziwy schemat zarabiania pieniędzy w tej piramidzie finansowej, ile trzba wpłacić pieniędzy a później ilu trzba znaleźć naiwniaków aby odzyskać pieniądze? To jest współpraca z MasterCard?. Dobry marketing to podstawa sukcesu :) Oby więcej takich ludzi w przyszłym parlamencie to nie będzie co już zbierać z tego kraju.