REKLAMA


Danuta Pietrzela - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Danuta Pietrzela Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  39 miejsce 0,40 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 5,73 % poparcia

Urodzona 1969 r. Jest magistrem pielęgniarstwa, posiada tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa pediatrycznego. Ukończyła studia podyplomowe na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu Zdrowie Publiczne - marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia.

Od 26 lat pracuje w Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu w oddziale Pediatrycznym z pododdziałem neurologii dziecięcej. Od 5 lat dyżuruje także w sanatorium uzdrowiskowym Gryf w Kołobrzegu.

Działa na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych jako przewodnicząca Zakładowej Organizacji Związkowej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych przy Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu. Jest członkiem Zarządu Regionu Zachodniopomorskiego OZZPiP w Szczecinie.

Jest członkiem Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie i przewodniczącą Komisji Kształcenie w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Koszalinie.

Działa na rzecz lokalnej społeczności jako członek Rady Osiedla nr 4 Radzikowo w Kołobrzegu oraz wiceprzewodnicząca Powiatowej rady Rynku pracy w Kołobrzegu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.