REKLAMA


Jarosław Rzepa - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jarosław Rzepa Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  24 miejsce 1,12 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 35,54 % poparcia

W 1997 roku ukończył  kierunek ogrodnictwo ze specjalności rośliny ozdobne, oraz studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biologii. Z klei trzy lata później międzywydziałowe studia podyplomowe z zakresu hodowli i nasiennictwa roślin na Akademii Rolniczej w Krakowie, a w 2007 roku uzyskał stopień doktora na tej samej uczelni.

W 2002 roku wstąpił w poczet członków Polskiego Stronnictwa Ludowego do organizacji miejskiej w Szczecinie.

W 2008 roku rozpoczął pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego na stanowisku dyrektora Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska, następnie na Wydziale Rolnictwa i Rybactwa. Od stycznia 2013 roku pełni funkcję Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego.

Jest także członkiem kapituły krajowej Znak Jakość Tradycja oraz sekretarzem Komisji Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich przy Związku Województwa RP.

Od 2009 roku zasiada również w Radzie Naukowej Wolińskiego Parku Narodowego.

Na niwie działalności społecznej był do 2010 roku członkiem rady osiedla Pomorzany oraz startował w ostatnich wyborach samorządowych do Sejmiku województwa zachodniopomorskiego z okręgu szczecińsko-polickiego.

W strukturach Polskiego Stronnictwa Ludowego, do momentu wyboru na Prezesa Zarządu Wojewódzkiego PSL, piastował funkcję Wiceprezesa Zarządu Miejskiego PSL w Szczecinie.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • one 2015-10-15 23:51:26
  kalarepa daj spokój, ile razy już byłeś? daj innym zarobić a sam wróć do normalnego życia! zobacz jak się żyje w świecie który tworzyłeś.