REKLAMA


Przemysław Słowik - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Przemysław Słowik Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  26 miejsce 0,99 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  4 miejsce 8,74 % poparcia

Urodził się 26 grudnia 1985 r. w Szczecinie. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Humanistycznym. Ukończył również studia podyplomowe na kierunku Public Relations. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w kraju jak i za granicą. Sprawny menadżer, coach i specjalista w budowaniu relacji pomiędzy firmą a klientem. Podróżując i jednocześnie pracując, przemierzył między innymi USA, Irlandię i Australię. Między grudniem 2012 r. a wrześniem 2014 r. pracował w Sunrise Finance Sp. z.o.o. jako dyrektor działu sprzedaży. W tym samym czasie był współzałożycielem i głównym organizatorem przedsięwzięcia Stand Up Szczecin, które dało początek szczecińskiej scenie Stand Up. Od września 2014 r. związany z marką home.pl S.A. gdzie pełni funkcje lidera zespołów odpowiedzialnych za kontakt z klientem.

Pasjonat psychologii i fotografii. Podróżnik i obieżyświat, dotychczas postawił stopę na pięciu kontynentach, a jako swój kolejny podróżniczy cel obrał Amerykę Południową.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)

 • D. 2015-09-29 14:23:55
  Przemku, o ile wiem (a wiem bardzo dobrze), to szczecińska scena stand-upu żyje o wiele dłużej niż istnieje Stand Up Szczecin, a jej początek dali byli członkowie Kabaretu Popelina (Artur Jaskólski i Maciej Ardanowski) oraz Mateusz Szatkowski, który jako jeden z pierwszych występował zarówno w Szczecinie, jak i w całej Polsce. Jako młody polityk nie zaczynaj proszę budować swojej pozycji na koloryzowaniu rzeczywistości i pomijaniu istotnych faktów :)
 • mjeznach@vp.pl 2015-09-28 11:42:29
  Awangarda Szczecina w czystej postaci.