REKLAMA


Dawid Wojton - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Dawid Wojton Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  3 miejsce 7,25 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 30,25 % poparcia

Urodzony 20 kwietnia 1991 r, inżynier transportu.

Ukończył studia I stopnia na Akademii Morskiej w Szczecinie, obecnie kontynuuje studia magisterskie o specjalności Systemy Transportu Zintegrowanego.

W działalność społeczną i polityczną zaangażował się się od momentu zbierania podpisów poparcia Pawła Kukiza w wyborach prezydenckich. Od tamtego momentu bardzo aktywnie uczestniczy w akcjach promujących ideę JOW, referendum oraz Ruch Kukiza. Wcześniej nie należał do żadnej partii politycznej, a w swoich poglądach jest centroprawicowym patriotą.

W czasie wolnym interesuje się żeglugą morską, śródlądową oraz motoryzacją. W 2010 roku uległ wypadkowi w wyniku którego porusza się na wózku. Wypadek nie wpłynął jednak na jego aktywność. Jest zawodnikiem szczecińskiej drużyny rugby na wózkach.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (27 komentarzy)

 • DW 2015-10-22 01:42:41
  Do Jarosław: zapraszam na moj fanpage, wystarczy w facebook wpisac'' dawid wojton-
 • Jarosław 2015-10-21 14:46:00
  Panie Dawidzie ! Moze troche wiecej informacji o sobie !! Chciałbym wiecej wiedzieć o Panu: -czy jest rodzina? -dziewczyna? -dzieci? -jakies osiagniecia życiowe? -znajomość języków obcych (w jakim stopniu) -czy poradzi sobie Pan w konfrontacji z tymi ''sejmowymi zbowidowcami'' ? - o co chce Pan walczyć w sejmie? - itp. Jeśli uzyskam odpowiedzi na w/w tematy i będą mnie satysfakcjonowały - to masz człowieku moje głosy x 3 (rodzinka)
 • bryy 2015-10-13 08:24:53
  Idealny czlowiek na danym stanowisku. Razem damy rade!!!!!!!!
 • WTF? 2015-10-12 11:07:42
  Do koles: "Krecią robotę"? "Idź komentować gdzie indziej"?... WTF? Jeśli o kandydacie można mówić tylko dobrze lub wcale to chyba powinien kandydować na Białorusi albo w Korei płn... to tamtejsze standardy.
 • znajomy 2015-10-12 10:26:52
  Większość z nas się zgodzi, że klasa polityczna już dawno sięgnęła bruku... Czasem nawet wydaje się, że niżej spaść nie może... a tu niespodzianka; jednak może... Wojton w parlamencie- żenada
 • TylkoNr2! 2015-10-11 23:33:06
  Super człowiek! Zupełnie nowy, zupełnie czysty i daleki od kłamstwa! Sto procent szczerości :) mój głos masz, mojej całej rodziny i wszystkich znajomych też! Czekam na ulotki, będę namawiac cały Nowogard i okolice ;) a brat właśnie mi podpowiada, że Goleniów też jest za Tobą i czekają na materiały! :)
 • jjll 2015-10-10 20:08:32
  @ktoś @ koleś - niestety, miałem okazję poznać pana Dawida Wojtona. Z całym szacunkiem - moja opinia o nim jest daleka od idealnej.
 • Monika Moroń 2015-10-03 00:13:11
  Nie mam żadnych wątpliwości, że to czego nam potrzeba to zmiana pokoleniowa u władzy. Często czytam o Dawidzie "za młody", "nie ma doświadczenia". Mamy "doświadczonych" od ponad 25 lat polityków i jaką wartość dodaną oni wnoszą? Młode pokolenie Polaków jest pozbawione kompleksów, pracowite, ambitne i idące do przodu, doskonale rozumie realia współczesnego świata. To ci właśnie ludzie, których władza nie zdążyła zepsuć i skorumpować, których myślenie nie ma już nic wspólnego z komunizmem sa naszą nadzieją. Doświadczeni są potrzebni by wspierać młodych, którym jeszcze chce się walczyć i zmieniać świat na lepsze. Potrzebujemy Ikarów, bo Dedale nas okradli z resztek godności. Dawid- głosy mojej Rodzinki masz już na koncie. Walcz o resztę ;)
 • Andrzej Bugajski 2015-09-27 18:44:22
  Grażynko dziękuję ci
 • Grażyna 2015-09-26 23:32:00
  Dziękuję Ci Dawid. Jesteś jednym z niewielu ludzi, którzy mówią prawdę. Może brak Ci jeszcze oglady politycznej, a może wcale jej nie potrzebujesz. Wiem, że ludzie patrzą przez pryzmat głupich sloganów, do których przyzwyczaiła ich władza, wiem, że tak najłatwiej ich przekonać. Tacy jak Ty nie niosą pustych haseł. To trudność, ale też odwaga. Bądź sobą. Po prostu. Na tym polega nasza nowość - bez ściemy, bez udawanego wizerunku, bez pieniędzy. Jesteś uczciwy, szczery, naturalny. Jeśli ludzie pragną zaklamanych, wycwiczonych imbecyli - droga "wolna".