REKLAMA


Magdalena Obuchowicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Magdalena Obuchowicz Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  50 miejsce 0,26 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  10 miejsce 1,61 % poparcia

33 lata, mieszkanka Szczecina, wiceprzewodnicząca Miejskiej Komisji Rewizyjnej SLD w Szczecinie, doktor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, radna Rady Osiedla Warszewo od 2011 roku do dziś, członkini zarządu Stowarzyszenia Przyjazny Szczecin. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie, nauczyciel akademicki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Maruda 2015-10-15 21:34:09
  33 lata i 4 wyższe uczelnie zaliczone, a właściwie pięć (ZUT to zlepek Politechniki i Akademii Rolniczej), a dlaczego nie Akademii Morskiej? Do twarzy by kandydatce było w kapitańskim mundurze. Rada do kwadratu - w mieście i osiedlu.. jest też - o czym tu nie napisano - wiceprzewodniczącą Klubu Ligi ochrony Przyrody Warszewo i członkiem Ligi Ochrony Przyrody: jest Asystentem kynologicznym. Istna kosmitka z jakiejś innej niż my, zwykli Ziemianie, czasoprzestrzeni!