REKLAMA


Andrzej Grabowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Andrzej Grabowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  125 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  16 miejsce 0,70 % poparcia

Andrzej Grabowski posiada 37 letni staż pracy w administracji samorządowej. Od 1990 r. (sześć kadencji) pełni funkcję Burmistrza Miasta Kowalewa Pomorskiego. W latach 1998-2002 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu. Był członkiem dwóch Regionalnych Komitetów Sterujących przy Urzędzie Marszałkowskim, wytypowanym do pracy przy ustalaniu zasad podziału środków unijnych.

Od 2011 r. jest Przewodniczącym Konwentu Burmistrzów. Jako reprezentant wszystkich 47 burmistrzów województwa kujawsko-pomorskiego w Komitecie Monitorującym ma wpływ na pozyskanie środków przez średnie, małe miasta i gminy gdzie priorytetem jest rozwój infrastruktury drogowej, sportowej i edukacyjnej.

Członek Rady przy Lokalnej Grupie Działania Dolina Drwęcy, członek Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zdrowia, członek Towarzystwa Miłośników Kowalewa, członek Ludowego Klubu Sportowego „Promień” w Kowalewie Pomorskim.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.