REKLAMA


Lech Kuropatwiński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Lech Kuropatwiński Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  114 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 17,65 % poparcia

Lech Stefan Kuropatwiński jest urodzonym 4 lipca 1947 roku, polskim politykiem, technikiem rolnictwa, przedsiębiorcą, samorządowcem i działaczem związkowym. Był posłem na Sejm IV i V kadencji.

Pracował w przedsięwzięciach gospodarczych, rolnych i przetwórczych w miastach Kowal i Strzały. Należał do PZPR, do roku 1989. W latach 90-siątych należał do Związku Zawodowego Rolnictwa "Samoobrona". Z poparciem tej formacji znalazł się w Sejmie w 2001 roku. W wyborach samorządowych w 2010 roku bez powodzenia kandydował na wójta gminy Kowal. Później ubiegał się kolejne stanowiska, w samorządzie i w partii. Obecnie, od października 2012 roku w ścisłym kierownikowe związku i partii "Samoobrona".

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

 • Ciemnoszewicz Jan 2016-01-16 15:16:09
  Pan Kuropatwiński - jak wielu członków PZPR - umiał się odnaleźć po 1989 roku. Dziś bryluje na salonach. Ustawia na wygodnych "pozycjach" swoich... Ponownie wybrany na przewodniczącego ZZR Samoobrona - cztery lata wygodnego życia na koszt podatników. Jest facetem nie do ruszenia - kto za tym stoi ? Wcześniej - p. Sawicki - minister rolnictwa. A dziś - czyżby obecny minister?