REKLAMA


Grzegorz Gryzio - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Gryzio Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  93 miejsce 0,07 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  17 miejsce 0,32 % poparcia

Pracownik handlowy, Społecznik

Ma 29 lat, urodził się 10 listopada 1985 roku w Lublinie.

Ukończył kilka kierunków w tym administrację w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego nr 1 w Lublinie. Przez kilka lat pracował w gastronomii, obecnie jako kasjer w jednej z sieci handlowych. Pracując równocześnie dalej się kształcił zdobywając kolejną wiedzę i doświadczenie. W trakcie tej nauki zdobył 10 miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej dla dorosłych, działał aktywnie w środowisku szkoły, w której się kształcił jako wiceprezes Koła Naukowego Ekonomistów, przez 2 lata piastował stanowisko Przewodniczącego Zarządu Samorządu Słuchaczy przy CKU nr1w Lublinie.

Poza działalnością szkolną był członkiem stowarzyszenia Edukacja Pokoleń, która zajmowała się wparciem dzieci i osób dorosłych w procesie kształcenia. Był również wolontariuszem w akcjach charytatywny zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Za swoje zasługi wielokrotnie dostawał dyplomy i wyróżnienia. Od kwietnia 2015 jest radnym dzielnicy Stare Miasto w Lublinie.

Ma żonę Iwonę, dwójkę dzieci Filipa lat 7 oraz Aleksandrę 3 miesiące.

Mieszka w Lublinie.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.