REKLAMA


Bożena Grażyna Lisowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bożena Grażyna Lisowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  231 miejsce 0 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  28 miejsce 0 % poparcia

Jest radną Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Od ponad 20 lat z prowadzi rodzinną firmę Domo-System, zapewniając kilkadziesiąt miejsc pracy. Domo-System jest największym producentem osłon okiennych we wschodniej Polsce, a swoje produkty dystrybuuje na terenie całego kraju i w Unii Europejskiej.

Działa w organizacjach okołobiznesowych, jest aktywnym uczestnikiem Związku Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan i członkinią  Rady Nadzorczej. Angażuje się w inicjatywy charytatywne i społeczne na rzecz najbardziej potrzebujących, m.in. wspiera akcję Słonik Nadziei, czynnie uczestniczy w zbiórkach Banku Żywności, wspiera KMŻ Lublin. Była inicjatorką powołania Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i doprowadziła do powołania tego gremium, zostając jego wiceprzewodniczącą.

W 2013 roku powołana przez marszałka na Ambasadora Aktywności Kobiet Województwa Lubelskiego. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Fundację Aktywność Kobiet jest wyróżnienie i nagrodzenie osób, firm i instytucji przyczyniających się  do wzrostu udziału kobiet w wielu sferach życia publicznego.

Organizatorka i inicjatorka wielu akcji społecznych na terenie województwa. Dąży do wdrożenia Regionalnej Karty Dużej Rodziny.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.