REKLAMA


Marta Wcisło - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Marta Wcisło Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  59 miejsce 0,21 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  5 miejsce 1,43 % poparcia

Radna Platformy Obywatelskiej. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin. Ukończyła studia wyższe artystyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz podyplomowe pedagogiczne.

Twórczyni Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy prezydencie miasta. Współtworzyła Centrum Interwencji Obywatelskiej dla mieszkańców przy biurze Poselskim Magdaleny Gąsior -Marek. Była jedną z najmłodszych kobiet przedsiębiorców w Lublinie. Prowadziła między innymi szkoleniowy zakład pracy młodzieży szkół zawodowych. W 2003 roku została wyróżniona trzecim miejscem w Polsce przez federację konsumentów.

W 2010 roku  wystąpiła ze spółki i zajęła się działalnością samorządową oraz pracą w organizacjach pozarządowych. Pracuje społecznie w Fundacji Polskiego Handlu jako wiceprezes, zorganizowała wiele akcji pomocowych, w tym największą dla powodzian z Wilkowa.

 Bliskie jej są sprawy dzieci i młodzieży. Uczestniczy w zbiórkach żywności dla dzieci z ubogich rodzin. Pomaga eksmitowanym rodzinom. Wspiera stowarzyszenie SOPRA udzielające pomocy ofiarom, przemocy w rodzinach z problemami alkoholowymi. Aktywnie pomaga Domowi Pomocy Społecznej "Kalina". Organizuje cykliczne spotkania przedsiębiorców z władzami miasta.

Zainicjowała w Lublinie bezpłatny kurs nauki pływania dla przedszkolaków z Kaliny i Tatar, których rodzin nie stać na komercyjną naukę. 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

 • kkw 2015-09-27 03:02:03
  Aktywnie inwestuje w branży nieruchomości?