REKLAMA


Sławomir Suszczyński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Sławomir Suszczyński Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  47 miejsce 0,21 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  8 miejsce 2,07 % poparcia

Ma 43 lata. Urodził się w Białej Podlaskiej. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Po uzyskaniu wykształcenia przez pewien czas pracował w stolicy i za granicą. Zdecydował się jednak wrócić do rodzinnego miasta, ponieważ to właśnie z nim wiążę swoją przyszłość. Po trudnym powrocie i czasie szukania zatrudnienia postanowił założyć Kancelarię Prawną „Negocjator” specjalizującą się w obronie poszkodowanych przez organy administracji, banki i firmy ubezpieczeniowe.

Jego działalność społeczna związana jest głównie ze Stowarzyszeniem Południowe Podlasie, które w 2009 roku założył wraz z ludźmi oddanymi Białej Podlaskiej - pełni w nim funkcję Prezesa. Celem Stowarzyszenia jest promocja regionu w kraju, kształtowanie poczucia lokalnego patriotyzmu, a także wspomaganie rozwoju wspólnot i postaw obywatelskich. Szczególny nacisk stowarzyszenie kładzie na współpracę z młodzieżą, starając się rozbudzić oraz poszerzyć zainteresowania w dziedzinach takich jak historia, tradycja, ekologia i pomoc społeczna. Dzięki inicjatywie stowarzyszenia rondo przy ulicy Północnej i Celników w Białej Podlaskiej nosi nazwę „Ronda Bitwy Warszawskiej 1920”.

Przez 4 lata pełnił również funkcje Radnego Rady Miasta Biała Podlaska. Był także członkiem 4 komisji.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.