REKLAMA


Stanisław Tomczyszyn - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Stanisław Tomczyszyn Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  99 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  12 miejsce 0,89 % poparcia

Wicemarszałek Województwa Lubuskiego.

W Sejmiku Województwa Lubuskiego pełni funkcję członka Komisji Gospodarki i Rozwoju Województwa oraz Komisji Kultury, Edukacji, Sportu i Turystyki.

Ukończył studia wyższe na Wydziale Humanistycznym o kierunku historia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze. Jest również absolwentem studiów podyplomowych: na Wydziale Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu; w Instytucie Organizacji i Zarządzania na Politechnice Zielonogórskiej w zakresie organizacji i zarządzania szkołą; na Wydziale Humanistycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze z zakresu nauczania historii. Jest egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu w zakresie sprawdzianu w szkole podstawowej.

W latach 1983 - 1984 pracował w Zarządzie Wojewódzkim Związku Młodzieży Wiejskiej w Zielonej Górze. W 1984 roku rozpoczął pracę nauczyciela historii w Szkole Podstawowej w Jabłonowie. W 1992 roku objął stanowisko dyrektora tej placówki do września 2007 roku. Od 1994 do 1998 roku był radnym Gminy Brzeźnica oraz Wiceprzewodniczącym II Kadencji Sejmiku Samorządowego Województwa Zielonogórskiego. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia na Rzecz Promocji i Rozwoju Województwa Zielonogórskiego, którego był również wiceprzewodniczącym. W latach 1984 - 1990 pełnił funkcję Przewodniczącego Młodzieżowego Domu Kultury „Junior" w Jabłonowie. Był Prezesem Klubu Sportowego LZS „Błękitni" Jabłonów.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.