REKLAMA


Tomasz Furtak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Furtak Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  84 miejsce 0,02 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  15 miejsce 0,64 % poparcia

Mieszkaniec Sulechowa. Dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury od 2005 roku. Pedagog, muzyk, społecznik, organizator artystycznych warsztatów polsko-niemieckich, koncertów, festiwali, jarmarków polsko-niemieckich, targów, autor projektów unijnych, członek stowarzyszenia ,,Moje miasto". Pomysłodawca i organizator Młodzieżowej Rady przy SDK, założyciel Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sulechowie. , Dyrektor ,,Festiwalu Muzyki F. Chopina w Sulechowie", który tworzy markę Sulechowa.

Po studiach pełnił funkcję kierownika bazy w firmie Morawski, wychowawca-pedagog w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Przytoku, współpracownik wydawnictwa informacyjno- reklamowego ,,Edycja”, związanego z funkcjonowaniem firm i instytucji zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym, pracował na godzinach zleconych na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest współautorem programu internetowego, który umożliwia gromadzenie, klasyfikację i opis podstawowych danych firm, instytucji z terenu całego kraju. Pełnił funkcje kuratora przy Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze i ławnika Sądu Okręgowego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.