REKLAMA


Waldemar Taborski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Waldemar Taborski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  36 miejsce 0,12 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 4,50 % poparcia

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, Studiów Podyplomowych w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie jak również Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada tytuł specjalisty w zakresie zdrowia publicznego.

Specjalista w zarządzaniu placówkami służby zdrowia, menadżer ochrony zdrowia, wieloletni dyrektor szpitali specjalistycznych. Ostatnie 16 lat pracował jako dyrektor Szpitala Wojewódzkiego SP ZOZ w Zielonej Górze. W tym czasie zielonogórski Szpital nie tylko uniknął zadłużenia, ale znacząco się rozwinął. Wielomilionowe inwestycje, tworzenie nowych jednostek, rozwój kadry medycznej i wprowadzenie nowoczesnych standardów zarządzania spowodowały, że placówkę zalicza się obecnie do krajowej czołówki szpitali.

Autor publikacji z zakresu zarzadzania w ochronie zdrowia, wykładowca kontraktowy Uniwersytetu Zielonogórskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu.

Za swoje zasługi zawodowe uzyskał szereg nagród i wyróżnień i tytułów honorowych w tym: W 2003 roku władze Rządu Krajowego Brandenburgii przyznały mu prestiżową nagrodę – Dyplom Europejski – za rozwój współpracy polsko-niemieckiej. Lubuski Eurolider 2009, Gepard Biznesu 2009, Wpływowy 2010, Menadżer Roku 2013, Nagroda im. Wacława Garbaja 2013.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.