REKLAMA


Rafał Jaworski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Jaworski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  21 miejsce 0,39 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  7 miejsce 0,51 % poparcia

W 2007 r. ukończył Uniwersytet Zielonogórski z tytułem magistra. Pracuje w administracji zajmując się pozyskiwaniem funduszy europejskich.

Już jako student rozpoczął swoją przygodę z wolontariatem na rzecz rozwoju poradnictwa obywatelskiego. Najpierw jako doradca w Biurze Porad Obywatelskich udzielał porad osobom potrzebującym. Później w zarządzie Stowarzyszenia pomagał organizować i rozwijać poradnictwo obywatelskie w województwie lubuskim.

Obecnie jest członkiem zarządu Związku Biur Porad Obywatelskich ­ ​www.zbpo.org.pl. Kolejną jego aktywnością społeczną jest prowadzenie międzyzakładowej organizacji związkowej NSZZ “Solidarność”, której obecnie jest przewodniczącym. W 2015 r. został wybrany przez załogę na społecznego inspektora pracy w Urzędzie Miasta Zielona Góra, którego głównym zadaniem jest nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP. W 2012 r. został zaprzysiężony na ławnika sądowego. Od wielu lat oddaje także honorowo krew.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

 • Brak komentarzy.