REKLAMA


Paweł Rogaliński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Paweł Rogaliński Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU
   

  17 miejsce 1,05 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  2 miejsce 22,28 % poparcia

Łodzianin, 28 lat. Niezależny dziennikarz, publicysta, politolog, rzecznik prasowy organizacji pozarządowej. Dziennikarz Obywatelski 2009 roku, finalista międzynarodowego konkursu Młody Europejczyk Roku, „Młody Światowy Lider” wg. Fundacji BMW, pracował w instytucjach Unii Europejskiej. Jego „Przegląd Dziennikarski” rogalinski.com.pl został kilkukrotnie uhonorowany mianem Najlepszej Polskiej Strony. Na Uniwersytecie Łódzkim ukończył: stosunki międzynarodowe: nauki polityczne, filologię angielską oraz zarządzanie. Obecnie przygotowuje rozprawę doktorską na Uniwersytecie Jagiellońskim. Paweł Rogaliński swoją działalność dziennikarską poświęcił problemom ubóstwa, dyskryminacji i walce o prawa osób wykluczonych społecznie, za co przyznano mu Nagrodę Dziennikarską Unii Europejskiej. Poza tym, za swoją aktywność społeczną i dziennikarską, został wielokrotnie wyróżniony m.in. w Londynie, Berlinie, Strasburgu, Rio de Janeiro, Brukseli i Warszawie.

Jako kandydat do Sejmu rekomendowany przez stowarzyszenie "Pokolenia", stowarzyszenie "Demokratyczne", a także oficjalnie poparty przez b. wiceminister zdrowia z ramienia Unii Pracy, dr n. med. Ewę Kralkowską, która sama nie zdecydowała się na start w wyborach.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (2 komentarzy)