REKLAMA


Grzegorz Schreiber - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Grzegorz Schreiber Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm I, III, VII i VIII kadencji, doradca prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Urodzony 14 lutego 1961 roku w Bydgoszczy. Z wykształcenia filolog polski. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracował jako nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej w Kotomierzu, następnie pełnił funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 16 w Bydgoszczy.

W latach 1994-1995 sprawował funkcję wiceprezydenta miasta Bydgoszcz. Był członkiem Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, stamtąd przeszedł do Przymierza Prawicy, a następnie do Prawa i Sprawiedliwości. Pełnił funkcję sekretarza klubu parlamentarnego tej partii w Sejmie III kadencji.

 W latach 2006-2007 był wiceministrem sportu i turystyki.

W 2015 z powodzeniem ubiegał się o poselską reelekcję (dostał 15 948 głosów). W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Infrastruktury.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

  • Polak 2016-10-18 21:22:22
    Zagłosowanie za CETA to zdrada. Polacy tego nie zapomną.
  • Konrad Gawroński 2015-09-15 20:45:31
    Spadochroniarz, robi ogromną kampanię jednak niczego nie wnosi do Sejmu. Wystarczy przejrzeć jego statystyki pracy poselskiej w ostatnich 4 latach. To jest jakiś żart. A komisje wybierał już tak po łebkach, że nie da się chyba bardziej. Nie głosować. PiS ma lepszych kandydatów w naszym okręgu.