REKLAMA


Jarosław Szlachetka - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jarosław Szlachetka Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.Urodzony 5 czerwca 1983 roku w Myślenicach. Radny województwa małopolskiego.

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończył także Szkołę Liderów Politycznych na Wyższej Szkole Europejskiej oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania organizacjami sportowymi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Był m.in. nauczycielem wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. A Średniawskiego w Myślenicach oraz dyrektorem biura poselskiego Marka Łatasa. Obecnie pracuje w Urzędzie Gminy Pcim jako pełnomocnik wójta gminy ds. rozwoju, strategii oraz sportu.

Od 2003 roku jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość. Obecnie członek Rady Politycznej PiS oraz skarbnik zarządu okręgowego w Chrzanowie.

W wyborach w 2015 kandydował do Sejmu w okręgu chrzanowskim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 9142 głosy.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (1 komentarzy)

  • SBBezprawiu Krakow 2015-10-19 00:38:55
    Bardzo prosze o jasna odpowiedz, i jasne stanowisko w sprawie Kredytow we Franku Szwajcarskim? Po ostatnich wypowiedziach Prezydenta Dudy (17/10/2015) i przygotowywanej przez Prezydenta propozycji Ustawy - stanowisko TO WYDAJE SIE MGLISTE I NIEJASNE! Czyzby PiS zmienilo swoje stanowisko dot. przewalutowania tych kredytow po kursie z dnia podpisania umowy? CZY CIEZAR PONIOSA ponownie KREDYTOBIORCY a BANKI jak zwykle WYJDA NA SWOJE ? Niestety przysluchujac sie poprzednim wypowiedziom i propozycjom rozwiazan, stwierdzam, iz nie macie w PiS pojecia z jakim problemem zmaga sie 700tys ludzi w Polsce! Bedziemy sie bacznie przygladac wprowadzanym rozwiazaniom i glosowac tylko na TYCH, ktorzy poloza kres bankowemu bezprawiu