REKLAMA


Jacek Osuch - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jacek Osuch Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VI, VII i VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości.

Urodzony 28 sierpnia 1958 roku w Olkuszu. Inżynier. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Mechanicznym.

Przez lata zajmował się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W 2006 roku uzyskał mandat radnego miasta Olkusz z listy Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczył Komisji Praworządności i Samorządności.

Poseł na Sejm VI i VII kadencji z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość.

Z ramienia PiS w wyborach parlamentarnych w 2007 uzyskał mandat posła na Sejm VI kadencji. Startował w okręgu krakowskim, otrzymując 2458 głosów. W wyborach w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, dostał 10 997 głosów. W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 10 219 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

  • Sąsiad 2015-10-27 18:22:46
    Gratulacje Panie Jacku!!! a nie mówiłem kiedyś, że jak nie Pan, to kto? Gratulacje jeszcze raz!!!
  • Dominik 2015-10-27 10:56:15
    Gratulacje Panie Jacku, głosowałem na Pana i w nadziei będę czekał że w tej dziurze w Olkuszu coś się w końcu poprawi z pracą i zarobkami. Ja mając 27lat i tytuł magistra boję się założyć rodzinę, bo nie wiem czy ją utrzymam, wiem że to nie wasza wina, ale proszę postarajcie się odzyskać Polskę. Z Bogiem.