REKLAMA


Wiesław Krajewski - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wiesław Krajewski Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości. Urodzony 3 czerwca 1964 roku. Radny powiatu dąbrowskiego. Przedsiębiorca. Mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej. Członek partii Prawo i Sprawiedliwość.

Zawodowo zajmował się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. W latach 90. był członkiem władz krajowych Porozumienia Centrum i radnym miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej. Później dołączył do Prawa i Sprawiedliwości. W 2006, 2010 i 2014 wybierany na radnego powiatu tarnowskiego. Od 2006 do 2010 sprawował urząd starosty tego powiatu.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydował do Sejmu z piątego miejsca na liście PiS w okręgu tarnowskim. Został wybrany na posła VIII kadencji, otrzymując 13 060 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.