REKLAMA


Piotr Zgorzelski - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Piotr Zgorzelski Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VII i VIII kadencji z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Urodzony 17 września 1963 roku w Płocku. Z wykształcenia historyk. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, w zakresie integracji europejskiej w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim.

Pracował jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Ciachcinie i Leszczynie. Z tą ostatnią placówką związał się na dłużej, zostając jej dyrektorem. Przez czteroletnią kadencję, od 1998 roku, pełnił funkcję zastępcy wójta gminy Bielsk. Od 2002 roku zasiadał w radzie powiatu płockiego.

W wyborach w 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 8070 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Regulaminowej i Spraw Poselskich oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (4 komentarzy)

  • Kaem 2017-02-22 20:41:51
    To poseł wyhodowany w szeregach PSL, partii oportunistycznej, czyli idącej na przyczepkę za partią dominującą nie wnosząc nic w sprawach swych wyborców. Ich cel to być u żłoba. A ten poseł to zakłamany hipokryzja, bez merytorycznych. Powinien wrócić do swej podstawówki -co najwyżej na dyrektora.
  • Rolnik 2015-10-11 00:04:19
    Nie liczcie na kolejną naiwność rolników. To ludzie zbyt mądrzy żeby jeszcze raz zaufali PSL
  • SYKARIUSZ 2015-10-02 20:58:48
    Witam. W dzisiejszej debacie telewizyjnej powiedział Pan, " głosujcie na trzecia partię bo to ona będzie współrządzić, głosujcie na PSL". Ta partia - psl to sklecone coś, co rozśmiesza i zarazem upadla Polaków od wielu kadencji w Sejmie! Jak mówi stary dowcip - "nie ważne kto wygra, my i tak będziemy w koalicji". Panie kandydacie, daj pan odetchnąć od swojej osoby! Widzi Pan jedynie swoje interesy, a ludzie służą Panu jedynie za tło do wystąpień i fotografii!!! Szkoda słów! Chcecie nepotyzmu, kolesiostwa w czystej postaci, szwagrostwa i ciągłej sitwy - głosujcie na PSL!!!