REKLAMA


Tomasz Kostuś - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Tomasz Kostuś Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Wicemarszałek województwa opolskiego i szef PO w regionie.

W 1998 roku uzyskał tytuł magistra na Wydziale Historyczno-Pedagogicznym (kierunek Politologia) Uniwersytetu Opolskiego. Jestrównież absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu, w której ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania administracją rządową i samorządową. W lipcu 2003 roku ukończył podyplomowe studium obronności państwa w Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie.

Od 1998 roku był dyrektorem biura poselskiego. Współtworzył Stowarzyszenie Młodych Demokratów regionu opolskiego. Pracował również, jako specjalista ds. kontroli wewnętrznej w Politechnice Opolskiej. W latach 2005-2006 był zastępcą dyrektora ds. marketingu spółki GP Grupa Polska Oddział w Katowicach.

Od 2006 do 2010 roku radny Województwa Opolskiego, w którym pełniłem funkcję wiceprzewodniczącego. Od lutego 2008 roku pełni funkcję Wicemarszałka Województwa Opolskiego oraz Przewodniczącego Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj

  • Brak komentarzy.