REKLAMA


Katarzyna Czochara - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Katarzyna Czochara Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji.

Absolwentka filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Podjęła pracę w zawodzie nauczycielki języka niemieckiego, zajęła się również hodowlą jelenia europejskiego. Zaangażowała się w działalność polityczną w ramach Prawa i Sprawiedliwości, weszła w skład władz regionalnych tej partii. W 2014 bezskutecznie ubiegała się o mandat eurodeputowanej. W tym samym roku została natomiast wybrana na radną sejmiku opolskiego.

W 2015 kandydowała do Sejmu w okręgu opolskim, otrzymując 3857 głosów, co stanowiło 5. wynik wśród kandydatów PiS, któremu przypadły 4 mandaty. Została jednak posłanką VIII kadencji w miejsce Sławomira Kłosowskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

  • mieszkańcy opola 2018-01-31 10:29:30
    Dziękujemy- wspólnie z mężem za pomoc w trudnej sprawie, wszyscy opolscy posłowie nas zbywali. A pani tak bardzo nam pomogła. Dziękujemy jeszcze raz.
  • Wyborca 2017-04-07 14:51:08
    Do Mieszkaniec Brzegu : a co takiego dla Brzegu wywalczyła?
  • Mieszkaniec Brzegu 2017-03-15 14:03:36
    Świetna praca Pani Poseł!!! Województwo opolskie lepszego posła od Pani nie ma!!!! Jak już zajmuje się sprawą, to walczy do samego końca, jak lwica o młode. Pozdrawiam z Brzegu