REKLAMA


Joanna Frydrych - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Joanna Frydrych Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Posłanka na Sejm VIII kadencji. Należy do Platformy Obywatelskiej.

Urodzona 13 stycznia 1978 roku w Krośnie. Ekonomistka. Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunku europeistyka na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Od 1997 roku pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, obecnie zastępca dyrektora oddziału ds. dochodów w Jaśle. Od 2010 roku radna powiatu krośnieńskiego, a od 2014 roku radna sejmiku podkarpackiego.

Związana z Platformą Obywatelską. Przewodnicząca zarządu powiatowego PO w Krośnie, zastępca przewodniczącego regionu podkarpackiego partii.

W wyborach parlamentarnych w 2015 kandydowała do Sejmu w okręgu wyborczym nr 22 (Krosno). Uzyskała mandat posłanki VIII kadencji, otrzymując 5761 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Łączności z Polakami za Granicą oraz Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (3 komentarzy)

  • absolwent 2016-06-02 08:58:15
    Do cichy: "PiS PiS PiS wszędzie widzę PiS" - idz do lekarza PiSofobie jeden :) Wszyscy którzy krytykują platfusów do dla Ciebie PiS - jesteś bardzo chorym człowiekiem
  • cichy 2016-03-13 14:22:52
    Do XXX: Sam zajmij się sobą ....PIS-wski hejterze... Zawsze możesz się zająć kotem prezesa...