REKLAMA


Kazimierz Moskal - informacje o pośle na sejm VIII kadencji To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Kazimierz Moskal Poseł VIII kadencji

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm V, VI, VII i VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości.

Urodzony 2 lutego 1962 roku w Żyrakowie (województwo podkarpackie). Z wykształcenia historyk. Z zawodu nauczyciel. Ukończył studia na kierunku historia na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Odbył także studia podyplomowe z zakresu administracji publicznej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz z zakresu europeistyki na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Pracował jako nauczyciel w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Dębicy, Liceum Ogólnokształcącym im. W. Jagiełły w Dębicy, był dyrektorem Miejskiego Zarządu Oświaty, a następnie dyrektorem Zespołu Szkół zawodowych nr 1.

W latach 1998-2005 zasiadał w radzie miasta i gminy Ropczyce.

W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 24 128 głosów. W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji do Spraw Kontroli Państwowej, Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży oraz Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

Skomentuj (15 komentarzy)

 • moskol 2015-10-20 09:19:12
  Wygląda jak pleban albo Nicpoń z bajki o Pingwinku Pik-Poku...
 • wyborca 2015-10-18 13:42:52
  Otwieram oczy szeroko ze zdumienia, to co się tu dowiaduje, że wewnątrz drużyny PiS są jakieś rozgrywki i rywalizacje to dla mnie szok. Myślałem, że oni idą razem dla dobra naszej małej i dużej ojczyzny.
 • wyborca 2015-10-18 10:41:42
  Wielkie dzięki dla tych, co zmusili Moskala do kampanii. Dzięki temu poznaliśmy jego prawdziwe oblicze. Jaką drużynę tu widzimy? Każdy wie co pan robi z obozem przeciwnym, jak bardzo chce pan ich niszczyć. Starosta Darłak sięgnął dna kiedy zaczął pana rekomendować. Jakby miał w sobie chociaż troszkę honoru, to nigdy by tego nie zrobił. Senator Pupa nie pamięta ile dla niego zrobili ludzie, na których teraz pluje. Tak, to jest wlaśnie ta drużyna. Która zastrasza, kłamie i obraża. Dzięki tej kampanii wiemy kim jest pan Moskal. I mam nadzieję, że nigdy go w Sejmie RP nie zobaczymy.
 • Polak 2015-10-17 18:37:53
  Do Porażka: Potwierdzam twoje zdanie. To przykre, ale to prawda...
 • Porażka 2015-10-16 12:03:30
  Do kolejny wyborca: Haahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahhahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahah słyszeliśmy co opowiadał o kontrkandydatach z PiSu nie tylko jeśli chodzi o powiat ;) porażka...
 • kolejny wyborca 2015-09-26 23:25:10
  Oto jest kandydat, który walczy dla CAŁEJ drużyny Pis.
 • wyborca 2015-09-26 17:22:20
  Witam Wielki szacunek dla Pana i powodzenia całej drużynie PiS
 • Adriano 2015-09-25 23:38:28
  Pan Kazimierz to dobra sprawdzona "marka polityczna", zawsze lojalny, uczciwy i wiarygodny, takich ludzi potrzebuje dziś Polska i Podkarpacie. Polecam serdecznie oddać na niego swój głos :)
 • Wyborca i Obserwator 2015-09-19 09:59:01
  Do PiS: Coby się nie wypisywało, nie wszyscy prowadzą czystą grę wyborczą,,, Poseł Moskal prowadzi, wystarczy posłuchać jego wystąpień... A swoje zdanie na temat pani Frysztak można mieć i nie trzeba wcale o tym dyskutować.
 • PiS 2015-09-19 09:20:45
  Co za bzdury, aby tylko osłabić PiS. Zarówno Poseł Moskal jak i Wicestarosta Bernadeta Frysztak współpracuję ze sobą od początku kadencji Zarządu Powiatowego, są w bardzo dobrych relacjach czego jestem świadkiem pracując z nimi. Wszystkie bzdury tutaj wypisywane mają na celu jedynie osłabienie pozycji PiSu. Zarówno Poseł Moskal jak i Wicestarosta Bernadeta Frysztak to świetni kandydaci, którzy godnie będę reprezentować przyszły Sejm. Pozdrowienia dla Państwa. Tutaj ci sami ludzie pragną umniejszyć Wam zasługi, celowo piszą obraźliwe, pełne kłamstw komentarze. Im do Sejmu kandydować nikt nie zabrania, ale niestety, to nie ten poziom, z tego co wnioskuje. Każda próba prowokacji wobec Posła Moskala i Wicestarosty Frysztak jest bardzo daremna. Ci państwo prawdopodobnie nie wiedzą nawet o funkcjonowaniu tej strony :) Każde podszywanie się pod kandydatów jest żałosne. Z doświadczenia wiem, tacy ludzie, pełni kultury jak Pan Moskal i Pani Frysztak, podpisują się z imienia i nazwiska. Mam propozycję, każdy tutaj, kto ma coś negatywnego d powiedzenia, niech oczywiście będzie to konstruktywne, bo napisać, ,,słaby Poseł", ,,słaba Wicestarosta" to nawet 5-latek potrafi. Zapraszam na oficjalne konta facebookowe kandydatów, do żarliwej dyskusji, gdzie każdy będzie mógł powiedzieć co tylko chce, i oczywiście podpisze się z imienia i nazwiska. Ale rozumiem, że to dla pewnych osób, robiących krecią robotę jest za trudne, po prostu niestety ludzie są tchórzami. Na facebooku każdy może zadać pytanie, napisać coś krytycznego, tam każdy kandydat będzie mógł się do tego odnieść. Tak jak wspomniałem wyżej, ci Państwo nawet tutaj nie zaglądają, bo w czasie kampanii wyborczej, dziecinne przekrzykiwanie się jest bardzo żałosne, a robi to grupka paru osób. Zapraszam na facebooka, z chęcią poobserwuję jak to każdy wypowiada swoje zdanie :) Czekam